אחד המפגעים הטורדניים ביותר הוא פשפש המיטה

פשפש המיטה, שמגיע לביתנו במגוון דרכים, מגיע כדי להישאר וכדי להנות מאספקת הדם הזמינה והיום יומית שהוא מקבל מכם

מפשפש המיטה מאוד מורכב להיפטר, ועל כן רבים מכנים את הימצאותו כבלתי נסבלת וכשואבת אנרגיות רבות

?כיצד ניתן לזהות את פשפש המיטה

פשפש המיטה הוא חרק שגודלו מתחיל במילימטר בודד בצעירותו ומגיע עד 6 מילימטר בבגרותו

פשפש המיטה ניזון מיצורים בעלי דם חם, שבני האדם נמנים ביניהם. היות ופשפש המיטה פעיל רק בלילות, בדיוק הפוך משעות הפעילות שלנו, קשה לזהות אותו במהלך היום וכן קשה להתמגן בפניו במקום שאמור לספק לנו מנוחה – המיטה. פשפש המיטה מתחבא היטב בין קפלי הסדין, המזרון ובמיטה עצמה, וצץ בלילות. פשפש המיטה הוא זריז ויעיל, הוא נושך ומקבל את מנת הדם הרצויה לו, וחוזר למקום מחבואו – המיטה שלכם.
את נשיכת הפשפש לא מרגישים, אלא רק את הגירוי שנגרם ממנה. במידה והסימנים מהנשיכה נעלמים כמה שעות מרגע שזיהיתם אותם, לא מדובר על פשפש מיטה. נשיכות הפשפש משאירות סימנים וכן ילוו בגירודים למשך ימים ספורים ועד שבוע. לאחר פעולת הנשיכה, יותיר בדרך כלל פשפש המיטה סימנים על המצעים והמזרון, שאריות דם וצואה שיבואו לידי ביטוי בצבעי אדום חום ושחור. במידה וסימנים כאלו מופיעים על המזרון שלכם, הסיכוי שמדובר בפשפש המיטה הוא גבוה במיוחד.

כיצד מתבצעת הדברת פשפש המיטה 
? בצורה מקצועית

בשלב הראשון יזהה המדביר את הפשפש וינסה לאתר את מקומות המסתור שלו. בשלב הזה, המדביר יעבור עם מכשיר קיטור המכוון לטמפרטורה גבוהה על כל חלק וחלק בחדר על מנת להרוג את הפשפשים ואת ביצי הפשפשים. המעבר בחדר הוא מקיף ביותר, וכולל את המיטה, תמונות, ארונות, מסילות, משקופים, מזגנים וכל מה שרק עולה על דעתכם.

שלב שני - כעת המדביר יעבור לשלב השאיבה, ויגיע לכל פינה שבה מכשיר הקיטור הגיע. זאת על מנת לאסוף את הביצים והפשפשים שמתו מהחום הגבוה.

שלב שלישי  יפזר המדביר חומרי הדברה בפינות בחדר, יניח מלכודות מסביב לרגלי המיטה כדי ללכוד פשפשים חדשים שינסו להגיע לאזור, וכן מומלץ לכסות את המזרון בכיסוי מיטה מתאים, שימנע מפשפשים חדשים להסתתר עליה בעתיד

שלב רביעי כחלק מהטיפול הכולל בפשפשי מיטה והשלב החשוב ביותר הוא האנוקסיה, בשלב זה  מחסלים את כל הפשפשים והביצים שמסתתרים על החפצים הקטנים ביותר שנמצאים בחדר הנגוע. השיטה מתבצעת ע"י הכנסת כל הציוד החשוד כנגוע לתוך בועה גדולה וייחודית לפעולה זו, אוטמים אותה הייטב ומחדירים לתוכה גז פחמן דו חמצני שבעצם חונק את הפשפשים והביצים למוות

יש לשים לב שאת הפעולה הזו לא כל מדביר רשאי לבצע ונדרש היתר מתאים מעבר לרישיון ההדברה הרגיל


כשמדובר על פשפשי מיטה חובה לפנות אל המקצוענים

!יש לך שאלות? התקשר אלינו

  

או השאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם

שנות ניסיון

30

 הצלחה

100% 

שירות מהיר

    אחריות

מלאה

הדברה ירוקה