?ראית טרמיטים בבית

!אין לך זמן לחכות

 חברת טרמיניטור פיתחה שיטה ייחודית שמוכיחה את עצמה פעם אחר פעם

אנו מבצעים את הדברת הטרמיטים בצורה יסודית ומקצועית, כך שאתם יכולים להסיר דאגה מלבכם ולהעביר את כל האחריות אלינו

אנו עובדים עם צוות מדבירים מקצועי, אמין ומנוסה, מעניקים לקהל הלקוחות שלנו 5 שנות אחריות על הדברת טרמיטים ומתחייבים לתוצאות הטובות ביותר. לפרטים נוספות אודות הדברת טרמיטים בעזרת צנרת, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר דרך האתר, בטלפון או בווטצ‘אפ ונשמח לענות לכם על כל השאלות

?עומדים לבנות בית

? חוששים שיש לכם מכת טרמיטים ולא בטוחים

אז נתחיל מההתחלה
טרמיטים הם בעצם חרקים מזיקים אשר ניזונים בעיקר מעץ ותאית. הם עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך שכן הם נכנסים בעזרת מחילות וחורים לתוך רהיטים, ארונות, משקופים, דלתות ואפילו יכולים להגיע לתקרה ולעשות נזק לחוטי החשמל בקירות

למעשה, אחד הסיפורים הידועים בישראל הוא כאשר לפני מספר שנים הגיעה מכת טרמיטים ליישוב הדרומי אופקים. בית אחד ניזוק באופן משמעותי והתושבים דיווחו על כרסום עץ, מחילות בוץ בקירות, רהיטים וארונות שנהרסו לגמרי

הסיבה לכך הייתה משום שחלק ניכר מהבתים נבנו בשיטת הבנייה המהירה, בעזרת חומר העץ וחלק מהבתים היו ממש בסכנה של קריסה

!יש לך שאלות? התקשר אלינו

  

או השאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם

טרמיטים צנרת


אנשים רבים שואלים את עצמם מה הקשר בין טרמיטים וצנרת או איך צינורות בכלל קשורים לטרמיטים. הרי ההיגיון אומר שכמו כל הדברה אחרת, כאשר מבנה, הדירה או הבית נגועים בטרמיטים, כל מה שצריך לעשות הוא פשוט לפזר את החומר באזורים הנכונים והטרמיטים יחוסלו. 

אז כאן הטעות של כל כך הרבה אנשים. זו גם הסיבה שאנשים רבים בוחרים בהדברה לא מתאימה ואז פשוט לא מצליחים להיפטר מהטרמיטים והם ממשיכים לעשות נזק ולכרסם רהיטים ומשקופים מעץ.

אז בואו נעשה קצת סדר 
אחת הבעיות המרכזיות עם טרמיטים היא שאנחנו פשוט לא רואים אותם, זאת בשונה מג‘וקים ונמלים למשל. הם נמצאים בתוך האדמה, שם המושבה שלהם ושם הם גם מתרבים. עם הזמן הם מחפשים עוד ועוד אזורים להקים מושבות נוספות ולהתרבות. הם נכנסים אלינו הביתה דרך חורים שהם מוצאים ואז בונים מחילות בוץ שדרכן הן עוברים ומפלסים את דרכם ישירות לרהיטים, משקופים מעץ, דלתות, תקרה ועוד. 

אז איך בכל זאת אפשר להבין שמדובר בטרמיטים

?


למרות שקשה לזהות אותם, עדיין יש כמה דרכים לעשות זאת. סוג של נסורת באזור של רהיטים, חורים קטנטנים במשקופים, שבילי בוץ שהם מייצרים וכנפיים שמפוזרות על הרצפה - אלו הן הדרכים העיקריות שבעזרתן ניתן לזהות את הטרמיטים. אם במקרה תתקלו בהם, תדעו שהם שונים מנמלים, כלומר הצבע שלהם חיוור בגוון של חום אפור כזה. 

אז מה הקשר לצינורות?
ובכן יש שני סוגים של הדברות טרמיטים בהם עושים שימוש בצינורות:

  • לפני מעבר לבית חדש - אם אתם צפויים לעבור לבית או דירה חדשים, מומלץ מאוד לבצע הדברת טרמיטים לפני הנחת הקרמיקה, הריצוף או הפרקט. תהליך ההדברה מתבצע בכך שהמדבירים שלנו מניחים מאין צינורות צרים ובתוכם מעבירים את החומר הרעיל שבעצם מחסל את הטרמיטים. ככה אתם יכולים לעבור בשקט ובנחת לבית החדש מבלי לחשוש שמכת טרמיטים תתקיף את ביתכם בשנים הקרובות. 

  • מכת טרמיטים במבנה קיים - במצב שבו יש טרמיטים במקום שהוא כבר מיושב וזה יכול להיות בית פרטי, דירה, בית ספר או בית חולים, חייבים לייצר מעטפת הגנה סביב המבנה ובחלק החיצוני שלו, שכן הרי הטרמיטים מגיעים מבחוץ, מעומק האדמה. את תהליך ההדברה מבצעים בשיטת קידוח. כלומר, מחוררים חורים קטנטנים בקוטר של שני מילימטרים (אל דאגה אחר כך החורים נסתמים על ידינו בקלות ולא רואים אותם), דרך החורים הללו מחדירים את הצינורות שהזכרנו גם קודם לכן ודרכם עובר החומר הרעיל בלחץ גבוה. הסיבה שאימצנו את השיטה הזו היא משום שאין אנו יכולים לאתר את ממלכת הטרמיטים ולכן זו השיטה היעילה והטובה ביותר, כזו אשר מוכיחה את עצמה פעם אחר פעם, שנה אחר שנה. מה שקורה הוא שעם הזמן כל הטרמיטים באים במגע עם החומר ומחוסלים עד שכל הממלכה נעלמת. 

סובלים ממכת טרמיטים? זיהיתם חלק מהסימנים אבל אתם לא בטוחים במאת האחוזים? חברת טרמיניטור פיתחה שיטה ייחודית שמוכיחה את עצמה פעם אחר פעם. אנו מבצעים את הדברת הטרמיטים בצורה יסודית ומקצועית, כך שאתם יכולים להסיר דאגה מלבכם ולהעביר את כל האחריות אלינו. אנו עובדים עם צוות מדבירים מקצועי, אמין ומנוסה, מעניקים לקהל הלקוחות שלנו 5 שנות אחריות על הדברת טרמיטים ומתחייבים לתוצאות הטובות ביותר. לפרטים נוספות אודות הדברת טרמיטים בעזרת צנרת, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר דרך האתר, בטלפון או בווטצ‘אפ ונשמח לענות לכם על כל השאלות

שנות ניסיון

30

 הצלחה

100% 

שירות מהיר

   שנות אחריות

5

הדברה ירוקה